Kariera

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w ARMAX prześlij nam swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kandydaci, którzy znajdują się w naszej bazie stanowią pierwszą grupę, w której poszukujemy naszych przyszłych pracowników.


Stała praca

Jeżeli chcesz stać się pracownikiem ARMAX to przeglądaj nasz dział ofert. Jeżeli jakaś oferta cię zainteresuje postępuj zgodnie z instrukcjami i koniecznie przeczytaj dział „Porady dla kandydatów”.

Jeżeli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji to nie załamuj się. Zawsze możesz przesłać nam swoje CV. Obiecujemy, że zapiszemy je w naszej bazie a w przypadku zapotrzebowania na nowych pracowników w pierwszej kolejności przeglądać będziemy bazę już zebranych kontaktów.

 

Staż i praktyka

Wiemy, że młodzi ludzie nie muszą od razu być specjalistami na każdym polu i rozumiemy potrzebę inwestowania w szkolenia i rozwój. Poprzez staże i praktyki dajemy wam szansę zapoznać się z regułami funkcjonowania firmy..

Praktyki są u nas niepłatne ale najlepsi z was mogą liczyć na zatrudnienie. Jako firma, która stale rośnie wciąż potrzebujemy nowych ludzi. Najlepiej takich, których już zdołaliśmy poznać i przetestować.