Zaprawy, masy, tynki, cementy - najlepsza chemia budowlana

Działamy na rynku od wielu lat. Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele projektów, z których jesteśmy naprawdę dumni. Montaż posadzek w znanych salonach samochodowych, odnawianie wielu starych i cennych kościołów czy kamienic, budowa basenów rekreacyjnych, naprawy torowisk, zabezpieczenie stali przed korozją w kopalniach… to tylko część z bogatego portfolio naszych prac.


Chemia budowlana - klucze do fachowej realizacji prac budowlanych

Nie zrobilibyśmy tego bez odpowiednich technologii oraz specjalistycznej chemii budowlanej. W naszej firmie stosujemy tylko najwyższej jakości, profesjonalne materiały. Jako firma dystrybuująca produkty i wykonująca prace budowlane doskonale wiemy jak ważne są dobrej jakości produkty. Właśnie dlatego wprowadziliśmy na rynek swoje linie chemii budowlanej.

Cement szybkowiążący Śląsk

Chemia budowlana śląskie

Zaprawy poliuretanowe, masy tynkarskie, kleje szybkowiążące - tylko sprawdzeni producenci

W nowoczesnym budownictwie istotne jest aby wybierać sprawdzone, a jednocześnie nowoczesny produkty z dziedziny chemii budowlanej. Dzięki temu zapobiegniesz przykrym niespodziankom podczas budowy obiektu, które niepotrzebnie opóźnią prace. Wybór dobrych materiałów procentuje także w późniejszych latach - budynki tworzone z ich udziałem są bardziej odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i wymagają rzadszych remontów. Do realizacji naszych prac wybieramy tylko najwyższej jakości chemię budowlaną. Bogatą ofertę produktów cenionych polskich producentów chemii budowlanej przygotowaliśmy również dla naszych klientów.

Jeśli szukasz materiałów wykończeniowych takich jak: masy wyrównujące, kleje do płytek, cement szybkowiążący, masy poziomujące na terenie Katowic i Śląska, nasza firma to najlepszy adres. Możesz mieć pewność, że dystrybuowane przez nas produkty to jakość i trwałość na wiele lat.


Profesjonalna chemia budowlana ARDEX

Firma ARDEX to między innymi zaawansowane i nowatorskie systemy do budowy balkonów, posadzek, technologie do betonu, beton architektoniczny, hydroizolacje, kleje i materiały uszczelniające, powłoki ochronne, pokrycia dachowe i wiele innych. Jeśli potrzebujesz wysokiej klasy masy wyrównującej, szybkowiążącego kleju do płytek, szukasz zaprawy poliuretanowej lub chemii do betonu to zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą tej marki. Wszystkie produkty są przeznaczone zarówno do budownictwa mieszkaniowego jaki i do dużych obiektów przemysłowych.

Sprawdzone produkty SABA

Marka SABA to profesjonalne kleje i masy uszczelniające. Zapobiegają one przedostawaniu się niebezpiecznych substancji do środowiska (np. na stacji benzynowej czy zakładzie chemicznym), a także izolują przed wilgocią. To innowacyjna chemia budowlana, której jakość sprawdzają niezależne podmioty. Marka ta zapewnia także profesjonalne doradztwo w sprawie doboru i właściwego stosowania swoich produktów. Produkty firmy SABA są przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

Klej do płytek Śląsk, Katowice

Masz Pytania? Potrzebujesz informacji?