Wiedza i doświadczenie - nadzór techniczny

Realizacja dużych i małych projektów inżynieryjnych stanowi spore wyzwanie i jest obarczone ogromną odpowiedzialnością. Wymaga wiele wiedzy i doświadczenia, zarówno na etapie projektu i doboru materiałów jak i samego jego wykonania. Źle wykonany projekt to nie tylko stracone przez inwestora pieniądze, ale czasem niebezpieczeństwo dla ludzi. Z kolei dobrze wykonany będzie przez lata pełnił swoją funkcję. Wybierając naszych fachowców na nadzorców technicznych Waszej inwestycji możecie mieć pewność, że prace będą postępować zgodnie z najbardziej wygórowanymi wymaganiami technicznymi.


Wsparcie na etapie wyboru materiałów i technologii

Kluczowymi kwestiami przy realizacji inwestycji jest dobór odpowiednich technologii i materiałów. Są to podstawy, dzięki którym każda, duża i mała inwestycja, będzie miała solidne fundamenty. Odpowiedni projekt to też mniej problemów i niespodziewanych sytuacji na etapie realizacji. Współpracując na tym etapie z naszą firmą, możesz mieć pewność, że o jakość i wybór najlepiej dopasowanych produktów zadbają profesjonaliści. Dobierając optymalne rozwiązania produktowe, zapewnią oni trwałość realizowanej inwestycji na wiele lat. Nasi fachowcy zaproponują też najlepsze i najnowsze technologie, zadbają by wszystko szło zgodnie z planem, bez niemiłych niespodzianek i niepotrzebnego stresu. Uważamy, że odpowiedni początek to klucz do sukcesu, szczególnie przy projektach z dziedziny budownictwa.

Nadzor techniczny Slask

Kontrola nad przebiegiem pracy

Nasz nadzór techniczny to jednak nie tylko doradztwo i projektowanie ale także aktywna pomoc. Nasi specjaliści chętnie zaprojektują i pomogą w doborze materiałów oraz będą czuwać nad sprawnym i prawidłowym przebiegiem Twoich realizacji. Sprawujemy opiekę i kontrolę nad tym, aby użyte materiały były położone w sposób najbardziej efektywny i zgodny z normami. Przykładamy też wagę do stosowania jak najnowszych materiałów i technik budowy.

Nadzor nad inwestycjami Katowice

Współpraca z naukowcami i praktykami

W przeprowadzaniu w pełni profesjonalnego nadzoru technicznego pomagają nam znane i cenione instytucje z zakresu inżynierii. Od lat współpracujemy między innymi z jedną z najlepszych w Polsce uczelni, jaką jest Politechnika Śląska w Gliwicach. W jej laboratoriach prowadzone są szczegółowe badania w zakresie materiałów i technologii nad którymi nadzór sprawujemy. Dzięki nim możliwe są także ekspertyzy budowlane. Naszym klientom daje to gwarancję, że wykonywany przez nich projekt spełnia wszystkie normy i będzie przez lata spełniał swoją funkcję. Współpracujemy także z wykwalifikowanymi Inspektorami Nadzoru. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na rzetelność i przejrzystość współpracy, ponieważ cenimy sobie satysfakcję naszych klientów oraz doceniamy ich zaufanie pokładane w naszym przedsiębiorstwie. Dlatego możesz być pewien, że nasz nadzór techniczny będzie wykonany w pełni profesjonalnie.

Masz Pytania? Potrzebujesz informacji?