Nowinki ze świata technologii budowlanych

W dzisiejszym świecie technologie i materiały budowlane zmieniają się praktycznie z dnia na dzień. Pojawiają się coraz lepsze surowce i technologie, które znacznie usprawniają pracę. Utrzymanie swojej pozycji na rynku wymaga od każdego przedsiębiorcy ciągłego nadążania za tymi trendami. Wychodząc naprzeciw klientom oferujemy specjalistyczne szkolenia dla specjalistów korzystających z naszych produktów. Jeśli potrzebujesz zaktualizować swoją wiedzę, poznać nowe produkty w praktyce, doedukować swoich pracowników zachęcamy zapoznania się z naszą ofertą szkoleń.Jakie szkolenia oferujemy

Tarasy i balkony

Organizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu tarasów. Nauczymy Cię wszystkiego co dotyczy proponowanej przez nas chemii budowlanej z tego zakresu. Dowiesz się jak dobrać profesjonalne produkty do budowy tarasów kompozytowych, z okładziną ceramiczną i kamienną. Chcesz zajmować się tarasami z zielenią? Również w tej branży przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia dotyczące wyboru oferowanej przez nas chemii budowlanej.

Renowacja zabytków

Bardzo specyficzną branżą jest renowacja zabytków. Tu konieczne jest wyjątkowo staranne dobranie używanych materiałów aby nie nie zaszkodzić remontowanemu budynkowi. Ważna jest też prawidłowa aplikacja stosowanych materiałów. Chętnie powiemy Ci jak robić to w sposób skuteczny i profesjonalny.

Szkolenie produktowe BASF

W ofercie naszego sklepu posiadamy specjalistyczne produkty firmy BASF. Służą one do naprawy i impregnacji betonu oraz wykonywania posadzek. Dzięki naszemu szkoleniu dla profesjonalistów nauczysz się jak dobrać ich i stosować ich produkty w celu uzyskania najlepszych efektów.

Szkolenie produktowe SABA

Odpowiednie uszczelnienie wykonywanej posadzki to ważny krok w wykończeniu. Produkty firmy SABA to specjalistyczna chemia budowlana używana zarówno w budownictwie jaki i przemyśle. Jeśli pragniesz podnieść kompetencje swoje i swoich pracowników w tym zakresie to również zapraszamy do naszej siedzi w Katowicach na szkolenie.

Posadzki żywiczne

Ostatni typ proponowanego szkolenia dla profesjonalistów to szkolenia dotyczące posadzek żywicznych. Dowiesz się na nim jak dobrać materiały odpowiednie do wykonywanego projektu, a także jak prawidłowo je aplikować.

Szkolenia dla profesjonalistów odbywają się raz w miesiącu. Każde z nich cechuje się indywidualnym podejście do potrzeb klienta. Zajecia prowadzona są w spób przejrzysty. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie sprawia, że tego typu szkolenie z pewnością pozwoli Ci poszerzyć kompetencje Twoje lub Twoich pracowników. Zachęcamy do zapisania się przez formularz znajdujący się na stronie internetowej naszej firmy.Masz Pytania? Potrzebujesz informacji?