Dachy

Nieskończone możliwości

Nietypowe konstrukcje domów i dachów mogą przysparzać problemów w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować ze swoich marzeń, bo ich realizacja wcale nie jest niemożliwa. Wręcz przeciwnie! Rozwiązania Armax stawiają przed Tobą szereg alternatyw do tradycyjnego podejścia w dekarstwie. Niestraszne nam kuliste czy obłe kształty dachów. Jeśli marzysz o czymś, co wyróżni Twój dom, a jednocześnie będzie stanowiło wytrzymałą ochronę budynku, nie musisz szukać dalej. Armax sprawdzi się w każdym z tych przypadków.

Wytrzymały materiał

W zależności od tego, jakie są potrzeby mieszkańców danego domu, dach możemy zbudować zarówno od podstaw, jak i zrealizować wyłącznie jego pokrycie. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i wytrzymałe materiały, dzięki czemu możesz mieć pewność, że konstrukcja będzie spełniała swoją funkcję przez wiele długich lat. Dachy najczęściej pokrywamy blachą aluminiową, która charakteryzuje się niską wagą, a jednocześnie wysoką odpornością na korozję i czynniki zewnętrzne.


DOPASOWANE DO TWOICH PREFERENCJI

Materiały, z których korzystamy charakteryzują się również mnogością kolorów i możliwych zastosowań. Dachy spadziste, proste, kopuły – jakkolwiek będzie kreować się Twoja na wizja na dach, wykonamy ją z najwyższą starannością i precyzją. Jak zawsze jesteśmy terminowi i dokładni, a gdy zachodzi taka potrzeba, służymy dobrą radą w kwestii doboru rozwiązania dopasowanego do Twojego budynku.


Masz Pytania? Potrzebujesz informacji?